CerbeKom

CerbeKom

Firma CerbeKom została założona w roku 1994 i od samego początku swojej działalności zajmuje się tworzeniem systemów informatycznych i ich integracją z elementami "świata zewnętrznego". Nasze programy potrafią uważnie "słuchać" co maja do przekazania czujniki, rejestratory i czytniki... Dzięki temu informacje trafiają do programów szybko i co najważniejsze, bez pomyłek. Są one wykorzystywane do obliczeń, zestawień i wizualizacji procesów. W efekcie operatorzy mają bieżące informacje, dzięki którym mogą podejmować prawidłowe decyzje. Ale to nie wszystko. Nasze programy potrafą również "mówić" w języku zrozumiałym nie tylko dla pojedynczych maszyn i urządzeń, ale dla całych linii produkcyjnych oraz budynków. Dzięki temu operator może być nie tylko biernym obserwatorem, ale także czynnym uczestnikiem procesów. Dzięki temu nasze systemy rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu, automatycznej identyfikacji, inteligentnego budynku, telewizji dozorowej oraz alarmowe wykorzystywane są od wielu lat w różnych gałęziach gospodarki zarówno w zakładach produkcyjnych, biurach jak również budynkach użyteczności publicznej. Ponadto oprogramowanie, wszędzie gdzie jest to wymagane, dzięki bardzo rozbudowanej parametryzacji może być bez problemu przystosowywane bezpośrednio przez Użytkownika do zmieniających się wymagań oraz prawodawstwa.

W codziennym działaniu współpracujemy z firmami partnerskimi zarówno w kraju jak też za granicą. Efektem tej współpracy jest nie tylko rozszerzenie naszej oferty o produkty uznanych marek, ale także zwiększenie funkcjonalności produktów oferowanych przez Partnerów o nasze rozwiązania.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem niemieckiej firmy PCS Systemtechnik GmbH, producenta czytników i terminali INTUS® oraz oprogramowania DEXICON®, na terenie Polski.

Posiadamy Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nr L-0202/08 w zakresie instalacji elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Oferowane przez nas systemy wykonujemy "pod klucz" stawiając sobie za cel nie tylko spełnienie bieżących potrzeb naszych Klientów, ale również zapewnienie bezpieczeństwa inwestycji i możliwość jej rozwoju w przyszłości. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz opiekę przez cały okres ich użytkowania.

Będzie nam miło wspomóc Państwa we wszystkich dziedzinach, w których nasza wiedza i doświadczenie mogą być dla Państwa przydatne.

Zapraszamy do współpracy

> Wszelkie znaki użyte na stronie są zastrzeżonymi znakami firmowymi lub towarowymi ich właścicieli <